czwartek, 5 listopada 2015

Zaduszki bluesowe - koncert zespołu Amol Blues

"Zaduszki bluesowe"
Parafia "Archaniołów" oraz Partnerstwo na rzecz Aleksandrowa Łódzkiego zapraszają w najbliższą niedzielę 8 listopada 2015 o godz. 16.30 na Zaduszki bluesowe z zespołem Amol Blues, które odbędą się w kościele parafialnym p.w. Św. Archaniołów Michała i Rafała w Aleksandrowie Łódzkim (ul. Wojska Polskiego 3).

Zaduszkowy koncert będzie dedykowany nieżyjącym polskim twórcom, muzykom, artystom i ludziom kultury.
 Zagrają muzycy tworzący zespół bluesowy Aleksandrowa Łódzkiego "Amol Blues"
 W składzie:
 Adam Mysiała - gitara
Tomasz Szewczyk - gitara
Krzysztof Romanowicz - bas
Tomasz Konrad - klawisze
Sławomir Smolarek - perkusja
Gościnnie wystąpi Klaudia Szewczyk i Piotr Rajewski
 Zespół przypomni stare hity bluesowe oraz zaprezentuje nowe utwory. Będzie to niezwykły wieczór wspomnień muzycznych. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny
 Amol Blues:

Parę dobrych lat temu wszystkie sobotnie wieczory spędzali grając bluesa w różnych ciekawych miejscach. Sytuacja finansowa zmusiła ich do zawieszenia działalności artystycznej. Rozstali się aby w innych zespołach grać na weselach, przyjęciach, bankietach, uroczystościach rodzinnych.Dziś, po wielu latach, wznowili znajomość, aby znów cieszyć się dawnymi i znanymi dźwiękami. Teraz jest to dla nich sposób na spędzanie wolnego czasu, odskocznia od codzienności. Pomimo upływu czasu, zmian w życiu osobistym dawny klimat bluesowy, został w nich do dnia dzisiejszego i chodź starsi wiekiem, pozostali młodzi duchem. Blues jest dla nich fundamentem muzyki rozrywkowej i chcieliby aby taka muzyka trafiła do wielu osób, zarówno starszych jak i młodszych. Bardzo zależy im na zarażeniu młodego pokolenia miłością do bluesa. Muzyka ma różnorodny wydźwięk i barwy, ale warto pamiętać, że źródłem każdego typu muzyki jest właśnie blues.

Koncertem Parafia zainauguruje trwające dwa tygodnie Dni Kultury chrześcijańskiej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...