poniedziałek, 22 czerwca 2015

III Rajd samochodowy dla kobiet "Bóg zesłał babę" zakończony

Bawiły się znakomicie chociaż deszcz im w tym roku dokuczał i nie pozwolił delektować się do końca ciekawą turystycznie trasą. Wystartowało jedenaście załóg.Wszystkie dojechały do mety.
To był czas tylko dla nich, bez rodziny, dzieci, domowych i innych obowiązków. Spędziły go razem na świetnej zabawie. A wyniki? Poziom załóg był bardzo wyrównany, różnice punktowe minimalne. Zwycięzcami są wszystkie zawodniczki, bo wszystkie  rajd ukończyły. Po drodze przeżyły wiele przygód, poznały niezwykłe zakątki naszego województwa, zmierzyły się z różnymi zadaniami: babskimi ( robienie biżuterii na czas, zabawa w Kopciuszka), męskimi ( piłowanie drewna), sportowymi ( strzelanie) czy harcerskimi( rozbijanie namiotu).Zdobyły też nowe doświadczenie strażackie, nauczyły się obsługiwać podstawowy sprzęt gaśniczy! Mogły wykazać się umiejętnościami kierowcy oraz pokazać jak sprawnie i szybko potrafią spakować się na wakacje.

 Na rajd przyjechały zabawnie przebrane, przystrojonymi samochodami.
Sędziom Rajdu najbardziej podobały się "Biedronki" Załoga nr 8 Renata Gostyńska i Ela Kopka. Uwagę zwracały też zawodniczki Załogi nr 2 ( zwyciężczynie Rajdu), i samochód i ich przebranie dopracowane w każdym szczególe. Jednak deszcz popsuł samochodowy design.
Bardzo sympatyczne były motylki - załoga nr 11 ( Aneta Celińska, Dorota Markiewicz i Ewa Lauren), czy seksowne zawodniczki załogi 7 ( III miejsce na Rajdzie). Seksowny był też samochód załogi 6 ( Krysia Buda-Sowa, Dorota Bełdowska-Zemła i Iwona Sobczak)

Dziękujemy za wspólną zabawę. Następny, IV Rajd "Bóg zesłał babę" 19.06.2016 r.

Podajemy wyniki Rajdu

I miejsce Załoga nr 2 : Daniela Otomańska-Zamojska
                                     Daria Surma-Szymańska
                                     Katarzyna Bilecka
                                     Magdalena Bednarek

II miejsca Załoga nr 5  Daria Rzepczyńska
                                     Marta Muc
                                     Urszula Świercz

III miejsce  Załoga nr 7  Maria Ciecierska
                                       Marzena Krysiak
                                       Urszula Basińska
Pozostałe Załogi miejsce IV

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...