środa, 25 marca 2015

Wyróżnienie dla PartnerstwaDziałalność Partnerstwa na rzecz Aleksandrowa Łódzkiego została doceniona na arenie ogólnopolskiej. Kapituła Dorocznej Nagrody Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej nominowała Partnerstwo do Nagrody za inicjatywy kulturalne budujące więzi społeczne.
Nagroda przyznawana jest za zakończone działania kulturalne i przedsięwzięcia o charakterze kulturotwórczym, które w wybitny sposób przyczyniają się do upowszechniania tradycji lokalnych, wzmocnienia więzi i aktywizacji społeczności lokalnej.
VII edycja Dorocznej Nagrody objęła inicjatywy zrealizowane w latach 2013-2014. Kandydowało ponad 90 jednostek z całego kraju w następujących kategoriach:
• jednostki samorządu terytorialnego;
• samorządowe instytucje kultury (biblioteki, domy kultury, instytucje kulturalne, muzea, świetlice wiejskie, szkoły itp..);
• organizacje pozarządowe lub grupy obywateli, niezależnie od ich statusu prawnego;
• osoby indywidualne.
Nominacja jest wielkim wyróżnieniem dla Partnerstwa, ponieważ do Nagrody Kapituła mogła wybrać tylko 5 organizacji spośród 40 zgłoszonych. Partnerstwo dziękuje wszystkim, którzy dostrzegają i doceniają jego pracę, a szczególnie pani Ewie Milczarek, która zgłosiła organizację do Nagrody.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...