środa, 19 września 2012

SPOTKANIE Z IGOREM OLEJNIKIEM

  21.09. 2012  godz.20.00 z cyklu "Bóg zesłał babę"  - "Co Twoje ciało powie tobie o twoim zdrowiu i chorobie" spotkanie  z Igorem Olejnikiem specjalistą kinezjologii stosowanej
Sala zabaw Alexland ul.Piłsudskiego 2/4  wejściówka 5 złZapraszamy na spotkanie z ukraińskim trenerem kinezjologii stosowanej - Igorem Olejnikiem. Igor jest lekarzem ortopedą. Podczas wieloletniej praktyki lekarskiej zdarzało się, że pomimo dostępu do najnowszych zdobyczy techniki, nie był w stanie zdiagnozować przyczyn cierpień pacjentów. Jak dobrze to znamy, wszystkie badania w normie, a ból nadal występuje! Wierząc, że można gdzieś znaleźć odpowiedzi zwrócił się w kierunku naturalnej i bardzo popularnej na zachodzie metody diagnozowania i leczenia jaką jest kinezjologia stosowana. Kinezjologia szuka odpowiedzi w napięciu mięśniowym poszczególnych "członków", szuka przyczyn choroby, a nie zajmuje się tylko leczeniem objawów, jak medycyna konwencjonalna. Nasze ciało samo odpowiada na pytanie"dlaczego nas boli"!
Kinezjologia jest często wykorzystywana w sporcie zawodowym, nauczyciel Igora pracuje z reprezentacją USA, która zdeklasowała rywali na ostatniej olimpiadzie,
Igor pracuje obecnie z ukraińską reprezentacją narciarzy, rezultaty będziemy podziwiać na najbliższych zimowych mistrzostwach świata:-))))

Metoda nie jest inwazyjna, ani bolesna, wszystkich ciekawych nowych form odkrywania siebie zapraszamy na spotkanie z tym niezwykłym człowiekiem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...