poniedziałek, 9 stycznia 2012

"Zmojej pracowni" wernisaz Marii-Jolanty Jarzyny


Dwa dni później 8 stycznia otworzyliśmy w Klubokawiarni wystawę naszej aleksandrowskiej artystki Marioli Jolanty Jarzyny. Jest to przegląd Jej twórczości 
Jak ona maluje!!!!!! Ile technik twórczych stosuje!!!!!!!!! Jest niesamowita i bardzo bardzo twórcza. Sama mówi, że pracuje jak nakręcona, tak jakby chciała nadrobić czas stracony dla działalności plastycznej kiedy wychowywała dzieci i opiekowała się rodziną. Teraz dzieci już są dorosłe, samodzielne a Mariola oddaje się tworzeniu. Jest członkiem Stowarzyszenia Plastyków Amatorów, co tydzień uczestniczy w spotkaniach Klubu w ŁDK na  których konsultacji udziela profesor Hunger z naszej ASP.
Na wystawie pokazane są piękne pastele, oleje, zdjęcia, tkanina unikatowa, piękne obrazki na szkle malowane, a także prace rysowane myszką komputerową.
Mnie urzekły koty - są cudne, niesamowite, niezwykłe, a każdy inny, z każdego wydobyty jest jego indywidualizm.
Poza tym kocham Jej kwiaty. Zachwycające są też zdjęcia. już umówiliśmy się na indywidualną wystawę , na której pokażemy dokonania Marioli aparatem fotograficznym.

Udało się namówić artystkę do zrobienia pokazu techniki malowania na szkle 
Zapraszamy w niedzielę 15 stycznia o godz.11.30 do Klubokawiarni w Aleksandrowie Łódzkim ul. Ogrodowa 1 na spotkanie z Marią Jolantą Jarzyną, która zapozna nas z tajnikami techniki malowania na szkle. Dla chętnych przewidujemy warsztaty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...