niedziela, 16 października 2011

Święto latawca- relacja.

To była piękna słoneczna niedziela, wymarzony dzień na plenerową zabawę i na puszczanie latawców. Na boisku MOSiR stawiły się całe rodziny z pięknymi własnoręcznie wykonanymi latawcami. Gdy ktoś przyszedł bez swojego sprzętu, to na miejscu Pan Zbyszek z Koalicji na rzecz Bałut pomagał robić latające „baby”.
Dzięki temu wszyscy mogli wziąć udział w zabawie, na największy, najładniejszy, i z najdłuższym ogonem. Na ten, który w ogóle poleciał, na ten, który najwyżej, najdłużej szybował itd.
Latające maszyny były fantastyczne, kolorowe, z pięknymi ogonami, pomysłowo wykonane, udekorowane. Widać wszyscy solidnie przygotowali się do Święta, były też kupowane i gotowe, najważniejsze, że wszyscy świetnie się bawili. 
Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Adamowa, Bełdowa, Chrośna i Sań upiekły pyszne ciasta, którymi rozczęstowaliśmy wszystkich, którzy biegali po boisku.
Harcerze z aleksandrowskiego Związku Drużyn ZHP, organizacyjnie panowali nad całością i spisali się wzorowo. Wszystkich uczestników nagrodziliśmy wspaniałymi nagrodami. Główne nagrody ufundował Dyrektor MOSiR. Były to okulary pływackie oraz  bezpłatne wejściówki na basen. Nasz aleksandrowski Intermarche ufundował dla wszystkich słodycze. Biblioteka Publiczna - książki. Każdy dostał materiały promocyjne naszego pięknego miasta oraz województwa łódzkiego.  Nikt nie poszedł do domu z pustymi rękami  (a i brzuchy były pełne).
Do zobaczenia w przyszłym roku!
Partnerstwo na rzecz Aleksandrowa Łódzkiego, MOSiR, Związek Drużyn ZHP, Koalicja na rzecz Bałut, KGW.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...